#építő250 = akár havi 50.000 forint fizetés a tanulásért

Elsődleges fülek

Újra lehet pályázni a #építő 250 ösztöndíj következő két havi támogatására.

Most kezdődik a #építő250 harmadik támogatott negyedéve. Az ösztöndíjprogram célja az, hogy folyamatos tanulásra ösztönözzön, elősegítse a hallgatók tudományos életben való részvételét, és felkészítsen a felsőbb évfolyamokban elérhető más támogatások megpályázására. További információk magáról az ösztöndíjról ITT elérhetők.

A #építő250 kidolgozói negyedéves támogatási rendszert fejlesztettek ki, amelyben nemcsak a vizsgaidőszakban elért eredmények, hanem a mintatanterv szerinti haladás és a bizonyos mérföldkőnek számító zh-k is szükségesek a folyamatos támogatás eléréséhez. Erről részletes információkat a 10/2018 sz. Dékáni Utasításban találtok.

A harmadik negyedév elbírálása a félévi eredményeitek alapján történik, így ha jó jegyeket szereztetek, pályázzatok!

A pályázatok benyújtásának határideje: 2020. február 28.

A pályázat beadásának módja: személyesen az Építőmérnöki Kar Dékáni Hivatalában ügyfélfogadási időben. A pályázati űrlapot ITT tudjátok letölteni.